Виведено узагальнені формули для розрахунку на жорсткість та міцність пружних систем вібраційних машин, в яких робочий орган здійснює простий рух. Дано рекомендації щодо оптимального підбору комбінованої пружної системи. In the article a generalized formulas for the calculation on inflexibility and strength of the resilient systems of vibratory machines is hatches, in which a working organ carries out simple motion. Given recommendation in relation to optimum choice of the combined resilient system.

Ланець О. С. Узагальнення розрахунків на жорсткість та міцність резонансних пружних систем вібраційних машин з простим рухом робочого органа / О. С. Ланець // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 613 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 139-154. – Бібліографія: 5 назв.