Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено огляд і аналіз принципів побудови регуляторів витрат рідин і газів у трубопроводах з використанням локального змінювання властивостей плинного середовища. In this article the review and classification of the liquids and gases discharge regulation methods by a modification of the transported medium properties are presented.

регулятори витрат рідин і газів, трубопроводи

Чернюк В. В. Засоби регулювання витрат рідин локальним змінюванням їх властивостей у трубопроводах / В. В. Чернюк, Н. Н. Тазалова, О. В. Вербовський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 617 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 31–38. – Бібліографія: 22 назви.