2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядається боротьба новостворених загонів УПА Південної Волині проти німецьких окупантів та більшовицької партизанки весною та влітку 1943 року.
In this article the strugle of newly-created units of Ukrainian Insurgent Army of South Volyn’ against German invaders and bolshevist partisan movement in spring 1943 during World War II is considered.

Нікітчук О. Я. Збройна боротьба упа південної Волині проти німецьких окупантів та більшовицької партизанки весною та влітку 1943 року / О. Я. Нікітчук // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 528 : Держава та армія. — С. 113–117.