Видавництво Державного університету "Львівська політехніка"

Модифікована форма приймальної котушки індукційного давача ЯМР так, що її профіль щодо високочастотного (в.ч.) поля Н1 та поля модуляції Нм є максимально симетричним і має мінімальну площу. Завдяки цьому послаблюється наведена в.ч. напруга з передавача на вхід спектрометра не менше ніж на 100 дБ. Використання модифікованого давача дозволило досліджувати спектри ЯМР ізотопів 207Pb, 119Sn та 125Te в напівпровідниках типу А4В6. The shape of the receiving coil of the inductive sensor is modified in such a way that its profile concerning a high-frequency field H1 and modulation field Hm is maximally symmetrical and has the minimum area. Due to this the induced highfrequency voltage from the transmitter on an input of a spectrometer is attenuated, not less than on 100 dB. The application of the modified sensor has allowed to explore NMR spectra of 207Pb, 119Sn, 125Te isotopes in semiconductors of A4B6 type.

Хандожко О. Г. Модифікований індукційний давач ядерного магнітного резонанса для спектрометра широких ліній / О. Г. Хандожко, Є. І. Слинько // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 397 : Електроніка. – С. 54–57. – Бібліографія: 3 назви.