Видавництво Львівської політехніки

This paper offers the consideration of the impact created by content on the popularity of Web-communities. The research was made on the base of the group “Spetsialnist “Konsolidovana informatsiya” (http://vk.com/ksi_group) which allows to coordinate the studying process and provide effective communicative interaction with students, applicants and graduates of the speciality.

веб-спільнота, маркетинг контенту, інформаційне наповнення, соціальні медіа, зворотній зв’язок

Сєров Ю. Аналіз впливу типу контенту на ефективність комунікативної взаємодії у веб-просторі / Юрій Сєров, Дарина Мельник, Маріанна Котило // Інформація, комунікація, суспільство 2013 : матеріали 2-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2013, 16–19 травня 2013 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 110–111. – Бібліографія: 1 назва.