Особливості створення і функціонування ПФГ у різних країнах світу

Розкрито основні тенденції розвитку промислово-фінансових груп у зарубіжних економічно розвинутих країнах, їх роль та місце в економіці США, Японії, Південній Кореї, проблеми створення та функціонування ПФГ у Білорусії та Україні. The article tells us about main trends of development of industrial-financial groups in economically developed countries, their role and place in economic of USA, Japan, North Korea, the problems of creation and functioning IFG in Belorussia and Ukraine.

Чубка О. М. Особливості створення і функціонування ПФГ у різних країнах світу / О. М. Чубка// Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 484 : Проблеми економіки та управління. – С. 188–192. – Бібліографія: 3 назви.