Особливості організації пакета програм для ієрархічної кластеризації схем

2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто швидкодіючу реалізацію алгоритму ієрархічної кластеризації схем надвеликих розмірностей» Запропоновано ефективні структури даних та програмну реалізацію з оптимальним використанням обчислювальних ресурсів та ресурсів пам’яті.
The high-speed implementation of the algorithm of hierarchical clustering for very large-scale circuits is considered in this issue. It proposes effective data structures and program implementation with optimal utilization of computation resources and storage budgets.

Базилевич Р. П. Особливості організації пакета програм для ієрархічної кластеризації схем / Р. П. Базилевич, І. В. Подольський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 440 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 139–144.