Традиція рекреаційного використання міських лісів Щеціна

Розташування лісових комплексів відносно міста чи агломерації, комунікаційна доступність, наявність у лісах добрих рекреаційних якостей – ось умови та засади їх рекреаційного використання. Розуміючи потреби міста, рекреаційне загосподарювання лісів Щеціна розпочато у ХІХ ст. і активно продовжувалось до Другої світової війни. На підставі інших чинників відбувається цей розвиток сьогодні. Disposal of forest complexes in relation to a city or agglomeration, availability of communication, presence in the forests of good recreation qualities – these are the terms and bases of their recreation usage. Basing on understanding the necessities of city, recreational organization of forests of Stettin begun in a 19 century and actively proceeded till World War II. This process is still developing today on the basis of other factors.

Пухала І. Традиція рекреаційного використання міських лісів Щеціна / І. Пухала // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 632 : Архітектура. – С. 156–160. – Бібліографія: 8 назв.