Thumbnail Image

Для досягнення позитивних результатів у вивченні країнознавчої лексики на заняттях з іноземної мови необхідно брати до уваги: перспективи ознайомлення з чужоземною дійсністю, напрямки самовдосконалення студентів, набутий досвід тощо. Um positive Ergebnisse beim Erlernen der landeskundlichen Lexik im Fremdsprachenunterricht zu erreichen, muss man die Perspektiven des Kennenlernens fremder Wirklichkeit, die Richtungen der Selbstvervollkommnung der Studenten, Erfahrungserwerb u.a. berücksichtigen.

Драпалюк Г. С. Подання елементів країнознавчої лексики на заняттях з іноземної мови у вищих технічних закладах / Г. С. Драпалюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 465 : Проблеми лінгвістики науково-технічного і художнього тексту та питання лінгвометодики. – С. 22–24. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review