До питання оптимального профілювання металополімерних ущільнюючих елементів

Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Робота присвячена проблемі оптимального конструювання елементів пневмо- гідроарматури, зокрема проектуванню металополімерної клапанної пари. Наведено вимоги щодо конструкцій металополімерних заслонів, визначено функціонал обмеження перетікання герметизованого середовища через проектовану клапанну пару. Також наведені умови збільшення ресурсу роботи і функціонали мінімізації зусилля герметизації і енергоємності приводу пари. Наведено вираз, який в аналітичній формі описує профіль проектованого сідла. Складена цільова функція оптимізації конструкції металополімерної клапанної пари.

Шеремета Р. До питання оптимального профілювання металополімерних ущільнюючих елементів / Роман Шеремета // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”, 1999. — № 359 : Оптитимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 67–70.