Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Пропонується алгоритм впровадження інформаційних систем управління зовнішньоекономічною діяльністю підприємств, розглянуто різні варіанти адаптації цих систем до загальної структури управління організацією та розроблено загальну структурну схему автоматизованого управління зовнішньоекономічними операціями підприємства. In this article an algorithm of information system introduction of enterprise international market activity management was suggested and different types of system adaptation to general organization management structure and also total structure scheme of automation management of enterprise international operations were worked out.

Босак А. О. Механізм впровадження інформаційних систем управління зовнішньоекономічною діяльністю / А. О. Босак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 384 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 85–91.

Endorsement

Review