Сутність і місце інноваційних процесів у діяльності підприємств

Thumbnail Image

Розглянуто сутність інноваційних процесів та фактори, що сприяють їх прискоренню. Серед таких факторів – сприятлива науково-технічна політика держави, зокрема на регіональному рівні, а також ефективна мобілізація внутрішнього потенціалу самих підприємств на основі використання відповідних фінансових механізмів залучення необхідних інноваційних ресурсів. This article views the essence of innovation processes and factors that assist to their acceleration. Among such factors are favourable scientific and technological policy of the state, including policy on regional level, as well as effective mobilization of inner potential of enterprises on the basis of using appropriate financial mechanisms of attraction of necessary innovation resources.

Тувакова Н. В. Сутність і місце інноваційних процесів у діяльності підприємств / Н. В. Тувакова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 417: Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 366–372.

Endorsement

Review