Видавництво Львівської політехніки

Розглядається бачення Юстином філософом проблеми співвідношення віри і розуму. Стверджується, що проблема співвідношення віри і розуму Юстином розв’язується на користь віри, проте з залученням понять та ідей грецької філософії. The article runs about the of the view of Justin Martyr on the relationship between reason and faith. The author confirms that in the works of investigated apologist the problem of relationship between faith and reason is resolved in favor of the first. Though Justin still uses terms and ideas of Greek philosophy but in another style of thinking.

розум, віра, Юстин філософ (мученик), апологетика, Логос, reason, faith, Justin philosopher and martyr, apologetics, Logos

Качмар С. Місце Юстина філософа (мученика) у постановці та вирішенні проблеми співвідношення віри та розуму / Святослав Качмар // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2013. – № 750 : Філософські науки. – С. 74–79. – Бібліографія: 21 назва.