Національний університет "Львівська політехніка"

Наведено результати досліджень процесу підсилення елементів сталевих каркасів, способи регулювання зусиль під навантаженням. Описано комбінований метод такого регулювання. Показано, що розрахунок раціонального значення регулюючого попереднього напруження визначається відносно найменшого значення критичної сили. In the article here are stated the results of steel rolles of building work research under loading, and stress regulation metods. The combined regulation metod of such regulation is dscribed.It is shown that rational value for preliminary regulative stressing defind acordingly to the least value of critical force.

сталеві каркаси, підсилення, регулювання, стиснутий елемент, експлуатаційне навантаження, steel building, strengthening, regulation, stresst element, operating loading

Більський М. Р. Розрахунок регулювання зусиль у процесі підсилення стиснутих елементів сталевих каркасів / М. Р. Більський, Р. І. Кінаш // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2012. – № 737 : Теорія і практика будівництва. – C. 5–14. –Бібліографія: 16 назв.