Розглядаються факти, які визначали громадсько-політичні взаємини між українцями Східної Галичини та Наддніпрянщини. При цьому акцентується увага на тому, наскільки ці взаємини сприяли політичному та національно-територіальному об’єднанню усіх українських історичних земель. In the article describes basic facts which determined public-political mutual relation between ukrainians people of East Galichina and Dnipro region. Together at the same time attention accept on the how it’s relations assistance political and nation union of all Ukrainian.

Скорич Л. В. Особливості взаємини між Східною Галичиною та Наддніпрянщиною (березень 1917 – жовтень 1918 рр.) / Л. В. Скорич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 652 : Держава та армія. – С. 92–96. – Бібліографія: 22 назви.