Системний підхід до технологічних операцій зміцнення валів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджуються загальні закономірності формування експлуатаційних властивостей деталей машин з позицій системного підходу. “Технологічна система”, де формуються функційні параметри та якість поверхневих шарів із застосуванням термомеханічного зміцнення й наступних операцій холодного пластичного деформування, деформаційного старіння тощо, розглядається з термодинамічних позицій. The general laws of machine details operational properties formation from the system approach positions are investigated. "The Technological system”, where the functional parameters and quality of superficial layers with application of thermomechanical hardening and subsequent operations cold plastic deformation, aging deforming and others, is considered from thermodynamic positions.

Кукляк М. Л. Системний підхід до технологічних операцій зміцнення валів / М. Л. Кукляк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 422 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 17–23. – Бібліографія: 7 назв.