Оцінювання характеристик похибки при контролі забруднення атмосфери

Розглянуто методологію контролю точності результатів аналізів при контролі забруднення атмосфери. Рассмотрена методология контроля точности результатов анализов при контроле загрязнения атмосферы. Considered analyses results exactness control methodology attached to atmosphere contamination control.

Друзюк В. Оцінювання характеристик похибки при контролі забруднення атмосфери / В. Друзюк, І. Сидорко // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002. – Випуск 59. – С. 139–142. – Бібліографія: 5 назв.