Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описано методи знаходження перетинів відрізків. Вони зумовлюють препроцесорні операції із зміни системи координат. Оптимальною системою координат вважається та, за якої максимальний градієнт різниці між сусідніми смугами поля близький до мінімального, серед усіх можливих систем координат. The methods of plain sweeping algorithm application is offered in the article. It stipulates the preprocessor operations on the change of the coordinate system. The optimal coordinate system is the one at which the maximal gradient of difference between the neighboring bars of the field is near to minimum among all possіble coordinate systems.

Чура І. І. Методи знаходження перетинів відрізків для розв’язання задач розміщення в САПР розкрою / І. І. Чура, В. І. Каркульовський, А. Б. Керницький // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 564 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 72–76. – Бібліографія: 4 назви.