The chart of integration library information system and university information environment is offered with the purpose of upgrading of the informative providing of educational and administrative processes, automation of forming and distribution of lists of the recommended literature. Запропоновано схему інтеграції автоматизованої бібліотечної системи (АБІС) у інформаційне середовище університету з метою підвищення якості інформаційного забезпечення навчального та управлінського процесів, автоматизації формування та поширення списків рекомендованої літератури.

АБІС, інформаційне середовище університету, інформаційні потоки навчального процесу, library information system, university information environment, information flows of the educational process

Тарасов Д. О. Інтеграція бібліотечної інформаційної системи у інформаційне середовище університету / А. Андрухів, Д. Тарасов // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 2-ої Науково-практичної конференції, 23–25 листопада 2010 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – С. 171–175. – Бібліографія: 2 назви.