Волинь та Галичина в українсько-польських стосунках у 1919 р.

Досліджується період українсько-польських взаємовідносин часів Директорії УНР, позицій Ю. Пілсудського та С. Петлюри на повоєнне облаштування Української та Польської держав. Аналізується місце територій Волині та Галичини у переговорному процесі дипломатичних представників Другої Речі Посполитої та УНР. The article investigates, the period of Ukrainian-Polish relations of UNK Dyrektoria times and the views of Y. Pilsudskiy and S. Petliura on the Ukrainian and Polish states postwar organization/ The role of Volyn and Halychyna territories in the negotiations of diplomatic representatives of Rich Pospolyta II and UNR is also analysed.

Дем'янюк О. Й. Волинь та Галичина в українсько-польських стосунках у 1919 р. / О. Й. Дем'янюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 584 : Держава та армія. – С. 113–120. – Бібліографія: 44 назви.