Схема перетворення сигналів акселерометра ємнісного типу

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розроблено схему перетворення сигналів акселерометра ємнісного типу. Описано принцип роботи схеми та її основні елементи. Розроблено математичну модель перетворення сигналу. Наведено результати перетворення та зроблено висновки щодо наведеної схеми. Signal-conditioning circuit for capacitive accelerometer is designed. The main principles and elements of the circuit are described. Model of capacitive accelerometer is designed. Mathematical model of the Signal-conditioning circuit is developed. Work results are presented and drawn conclusions about current circuit.

схема, акселерометр

Іванців Р.-А. Д. Схема перетворення сигналів акселерометра ємнісного типу / Р.-А. Д. Іванців, Р. В. Загарюк, В. М. Теслюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 595 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 43-48. – Бібліографія: 18 назв.

Endorsement

Review