2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено узагальнену формулу для розрахунку на жорсткість пружних систем вібраційних машин, в яких робочий орган здійснює простий рух.
In the article a generalized formula for the calculation on inflexibility of the resilient systems of vibratory machines is hatches, in which a working organ carries out simple motion.

Ланець О. С. Узагальнена формула розрахунку на жорсткість резонансних пружних систем вібраційних машин з простим рухом робочого органу / О. С. Ланець // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 40. — С. 150–157.