Thumbnail Image

Досліджено вплив пористих заповнювачів на будівельно-технічні властивості штукатурних будівельних сумішей. Розроблено склади сумішей для виготовлення теплоізоляційних покриттів, досліджено їхні експлуатаційні властивості. The influence of porous fillings on building-technical properties of plaster building mixtures was investigated in this research. The composition of mixtures were developed for producing heat insulating covering and their features were investigated.

спучений вермикуліт, спучений перліт, спучене скло, тепло- ізоляційне покриття, exfoliated vermiculite, exfoliated perlite, exfoliated glass, heat insulation

Хіта О. С. Особливості використання пористих заповнювачів під час виробництва штукатурних сумішей / О. С. Хіта, Х. С. Соболь, Я. В. Якимечко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 664 : Теорія і практика будівництва. – С. 289–292. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review