У статті пропонуються принципово нові підходи до реалізації стратегії підприємства. Розглядається модель управління підприємством в умовах нестабільності зовнішнього економічно-правового середовища. Пропонується формула визначення розміру стратегічних інвестицій. In the article a new approaches to enterprise strategy realization are proposed. The model of enterprise management in unstable external economical and political environment is considered. The formula of strategic investment amount determination is given.

Комарницький І. М. Модель управління підприємством в умовах нестабільності зовнішнього економіко-правового середовища / І. М. Комарницький // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 391 : Проблеми економіки та управління. – С. 201–205. – Бібліографія: 5 назв.