Урахування чинників ризику під час реалізації інвестиційного проекту

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Обґрунтовано важливість урахування чинників ризику під час реалізації будь- якого інвестиційного проекту; уточнено сутність поняття “управління інвестиційним ризиком”; запропоновано алгоритм управління ризиком, який дасть змогу інвесторам забезпечити оптимальне співвідношення між рівнем досягнутого зниження ризику проекту і необхідними для цього витратами, а також визначити ефективність вжитих заходів. In the article define importance of account of risk factors during realization of any investment project; essence of concept of “management by the investment risk is specified”; offered algorithm of management by the risk which will enable to the investors to provide optimum correlation between the level of the attained decline of risk of project and charges necessary for this purpose, and also to define efficiency of the conducted measures.

ризик, інвестиції, проект, управління, алгоритм, методи, risk, investment, project, management, algorithm, methods

Вербицька Г. Л. Урахування чинників ризику під час реалізації інвестиційного проекту / Г. Л. Вербицька // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 582 : Проблеми економіки та управління. – С. 3–8. – Бібліографія: 9 назв

Endorsement

Review