Про одну граничну теорему для деякого функціонала від послідовності незалежних пуассонівських величин

dc.citation.epage40
dc.citation.issue540 : Фізико-математичні науки
dc.citation.journalTitleВісник Національного університету “Львівська політехніка”
dc.citation.spage37
dc.contributor.affiliationНаціональний університет “Львівська політехніка”
dc.contributor.affiliationLviv Polytechnic National University
dc.contributor.authorРужевич, Н.
dc.contributor.authorСоломка, І.
dc.contributor.authorRuzhevych, N.
dc.contributor.authorSolomka, I.
dc.coverage.placenameЛьвів
dc.coverage.placenameLviv
dc.date.accessioned2020-11-12T07:02:41Z
dc.date.available2020-11-12T07:02:41Z
dc.date.created2005-03-01
dc.date.issued2005-03-01
dc.description.abstractЗнайдено умови, за яких умовний розподіл деякого функціонала від послідовності незалежних випадкових величин, що мають розподіл Пуассона, є асимптотично нормальним.
dc.description.abstractAsymptotic normality conditions of some functional conditional distribution from Poisson’s independent random values have been established.
dc.format.extent37-40
dc.format.pages4
dc.identifier.citationРужевич Н. Про одну граничну теорему для деякого функціонала від послідовності незалежних пуассонівських величин / Н. Ружевич, І. Соломка // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 540 : Фізико-математичні науки. — С. 37–40. — (Математика).
dc.identifier.citationenRuzhevych N. On one limit theorem for some functional from independent Poisson’s values sequence / N. Ruzhevych, I. Solomka // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2005. — No 540 : Fizyko-matematychni nauky. — P. 37–40. — (Mathematics).
dc.identifier.urihttps://ena.lpnu.ua/handle/ntb/55163
dc.language.isouk
dc.publisherВидавництво Національного університету “Львівська політехніка”
dc.relation.ispartofВісник Національного університету “Львівська політехніка”, 540 : Фізико-математичні науки, 2005
dc.relation.references[1] Ружевич Н. А. Про одну граничну теорему для адитивного функціоналу на нерекурентному ланцюгу Маркова // Укр.мат.журн. - 1997. - Т.49, № 2. - С. 262-271.
dc.relation.references[2] Ружевич Н. А., Киричинська І. Б. Асимптотична нормальність адитивного функціоналу від мар- ківського випадкового блукання / / Математичні студії. - 2003. - Т.20, №1. - С. 101-106.
dc.relation.references[3] Скороход А. В., Слободенюк Н. П. Предельные [4] Лаврентьев М. А., Шабат Б. В. Методы теории теоремы для случайных блужданий. - К.: Наук. функций комплексного переменного. - М.: Наук. думка. 1970. - 302 с. ка. 1987. - 688 с.
dc.relation.referencesen[1] Ruzhevych N. A. Pro odnu hranychnu teoremu dlia adytyvnoho funktsionalu na nerekurentnomu lantsiuhu Markova, Ukr.mat.zhurn, 1997, V.49, No 2, P. 262-271.
dc.relation.referencesen[2] Ruzhevych N. A., Kyrychynska I. B. Asymptotychna normalnist adytyvnoho funktsionalu vid mar- kivskoho vypadkovoho blukannia, / Matematychni studii, 2003, V.20, No 1, P. 101-106.
dc.relation.referencesen[3] Skorokhod A. V., Slobodeniuk N. P. Predelnye [4] Lavrentev M. A., Shabat B. V. Metody teorii teoremy dlia sluchainykh bluzhdanii, K., Nauk. funktsii kompleksnoho peremennoho, M., Nauk. dumka. 1970, 302 p. ka. 1987, 688 p.
dc.rights.holder© Національний університет “Львівська політехніка”, 2005
dc.rights.holder© Н. Ружевич, І. Соломка, 2005
dc.subjectметод перевалу
dc.subjectрозподіл Пуассона
dc.subjectгранична теорема
dc.subjectасимптотична нормальність
dc.subjectхарактеристична функція
dc.subjectпроцес з незалежними приростами
dc.subjectsaddle point method
dc.subjectPoisson’s distribution
dc.subjectlimit theorem
dc.subjectasymptotic normality
dc.subjectcharacteristic function
dc.subjectindependent increments process
dc.subject.udc519.21
dc.titleПро одну граничну теорему для деякого функціонала від послідовності незалежних пуассонівських величин
dc.title.alternativeOn one limit theorem for some functional from independent Poisson’s values sequence
dc.typeArticle

Files

Original bundle
Now showing 1 - 2 of 2
No Thumbnail Available
Name:
2005n540_Ruzhevych_N-On_one_limit_theorem_for_37-40.pdf
Size:
273.17 KB
Format:
Adobe Portable Document Format
No Thumbnail Available
Name:
2005n540_Ruzhevych_N-On_one_limit_theorem_for_37-40__COVER.png
Size:
395.62 KB
Format:
Portable Network Graphics
License bundle
Now showing 1 - 1 of 1
No Thumbnail Available
Name:
license.txt
Size:
2.99 KB
Format:
Plain Text
Description: