Задавач-стабілізатор витрати газу-носія для хроматографа

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описаний високоточний автоматичний задавач-стабілізатор витрати газу-носія із заданою дискретністю зміни витрати у вибраному діапазоні, а також наведені залежності для моделювання та розрахунку дросельних елементів задавача. In the article the high-precision automatic setter-stabilizer of gas-carrier flow rate for chromatograph with adjusted discontinuity of flow rate change in selected range is described, and the dependences for simulation and calculation of throttle elements are presented.

Ділай І. В. Задавач-стабілізатор витрати газу-носія для хроматографа / І. В. Ділай, З. М. Теплюх // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 561 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 67–70. – Бібліографія: 20 назв.