Оцінка швидкодії число-імпульсних функціональних перетворювачів

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Здійснено оцінку швидкодії базових елементів число-імпульсних функціональних перетворювачів за допомогою системи автоматичного проектування програмованих логічних інтегральних схем. З’ясовано особливості використання різних режимів цієї системи. The speed estimation of number-pulse functional converters basic elements with the help of FPGA (Field Programmable Gate Array) devices CAD is considered. The particularities of this CAD different modes use are clarified.

Клименко В. В. Оцінка швидкодії число-імпульсних функціональних перетворювачів / В. В. Клименко, О. М. Лопачак, В. М. Максимович // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 420 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 57–66. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review