Інноваційні інформаційні технології у навчанні математичних дисциплін

Видавництво Львівської політехніки

В роботі розглядаються питання, пов’язані з використанням інноваційних інформаційних технологій у навчанні математичних дисциплін, зокрема вільно поширюваних web-орієнтованих систем комп’ютерної математики і технологій мобільного мавчання математики.Considered issues related to the use of innovative information technology in learning mathematics, particularly open source web-oriented systems of computer mathematics and mobile technology learning mathematics.

математичні дисципліни, web-орієнтовані системи комп’ютерної математики, мобільні математичні середовища, mathematical discipline, web-oriented system computer mathematics, mobile ICT, mobile math environment

Триус Ю. В. Інноваційні інформаційні технології у навчанні математичних дисциплін / Ю. В. Триус // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 3-ої Науково-практичної конференції, 8–12 жовтня 2011 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 61–68. – Бібліографія: 6 назв.