Досліджена акустично стимульована зміна концентрації електронів та спектрів комбінаційного розсіювання світла для твердих розчинів /*-CdxHgi-xTe. Встановлено кореляцію між значенням ефектів та ступенем структурної досконалості матеріалу. Sonic-stimulated change of the electron concentration and Raman scattering intensity in /*-CdxHg!_xTe alloys was investigated. It was determined that the value of such effects grows at increasing of dislocations and low-angle boundaries density in crystal.

Про кореляцію між акустично стимульованим відгуком та ступенем структурної досконалості твердих розчинів CdxHgi-xTe / P. K. Савкіна, О. Б. Смірнов, C. O. Юр’ев, Л. М. Ракобовчук, A. M. Андрейко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 510 : Елементи теорії та прилади твердотілої електроніки. – С. 68–72. – Bibliography: 18 titles.