Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Для підвищення адекватності оперативного моделювання технологічних витрат електричної енергії енергопостачальних компаній пропонується застосувати штучні нейронні мережі з синтезом додаткових входів. For adequacy rise of on-line modeling of technological expenses of electric energy in power supplied companies offers to employ artificial neural networks with synthesis of additional entrances.

Данилюк О. В. Моделювання технологічних витрат електричної енергії в енергопостачальних компаніях на основі штучної нейронної мережі з синтезом додаткових входів / О. В. Данилюк, Н. Б. Батюк, О. В. Андрощук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 418 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 43-49. – Бібліографія: 5 назв.