Тенденції розвитку туристичних послуг та особливості оцінки їх якості

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано розвиток ринку туристичних послуг в Україні і регіоні. Особлива увага приділяється гірськолижній рекреації як найприбутковішому виду туристичної діяльності і оцінці якості послуг, пов’язаних з нею. The development of the market of tourist services in Ukraine, and region, in particular, is considered. Especial attention is given to a mountain-skiing recreation as to the most profitable kind of tourist activity and appreciation to the quality of services associated with it.

Рогова, І. О. Тенденції розвитку туристичних послуг та особливості оцінки їх якості / І. О. Рогова, Р. І. Байцар // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 445 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 130–134. – Бібліографія: 5 назв.