Кількісне оцінювання якості продукції

2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано метод кількісної оцінки якості товарів чи послуг. Обґрунтовується методика визначення коефіцієнтів впливу кожного показника якості на якість товару чи послуги загалом.
The offered method of quantitative estimation of quality of commodities or services. The method is grounded for determination of coefficients of influencing of every index of quality on quality of commodity or favor how all.
Предложен метод количественной оценки качества товаров или услуг. Обоснована методика определения коэффициентов влияния показателей качества на качество товара или услуги.

Чабан О. Кількісне оцінювання якості продукції / Олеся Чабан // Вимірювальна техніка та метрологія. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 66. — С. 201–206.