Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати досліджень властивостей клінкеру, випаленого на природному газі та вугіллі. Досліджено мікроструктуру та мінералогічний склад клінкеру з присадком золи палива. Показано можливість використання альтеративних видів палива під час одержання малоенерговмісних клінкерів. In article results of researches of properties clinker received on natural gas and a corner are resulted. It is investigated a microstructure and mineralogical structure clinker with an additive of ashes of fuel. The opportunity of use of alternative kinds of fuel is shown at reception energy saving clinkers.

Дослідження властивостей портландцементного клінкеру з врахуванням присадки золи палива / Х. С. Соболь, О. Р. Позняк, Ю. Л. Новицький, М. В. Штурмай // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 600 : Теорія і практика будівництва. – С. 278–281. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review