Тепловологісна і бактерицидна обробка повітря розчинами неорганічних солей

Thumbnail Image

2002-03-26

Проаналізовано відомі водні розчини неорганічних солей на предмет їхнього застосування для тепловологісної та бактерицидної обробки повітря в системах кондиціонування повітря й обробки сушильного агента в установках для зневоднювання рослинної сировини, зокрема харчових продуктів. Запропоновано установки для цілорічного тепло- та холодопостачання жтлових і виробничих приміщень з використанням низькотемпературних джерел теплоти і водних розчинів неорганічних солей, а також двозонна сушильна установка для зневоднювання термолабільних матеріалів.
This paper provides the analysis of known water solutions of inorganic salts for the purpose for their application for thermohumidity and bactericidal air processing in systems of air conditioning and for processing of the drying agent in plant for dehydration of vegetative raw materials, including foodstuffs. The plant for all-yearround heat and cold supply of inhabited and industrial premises, using low-temperatur heat sources and water solutions of inorganic salts, as well as a two-zone dryer dehydrating thermolabile materials are suggested.

Тепловологісна і бактерицидна обробка повітря розчинами неорганічних солей / Ю. Снєжкін, Д. Чалаєв, В. Шаврін, Н. Дабіжа // Вісник Національного університету "Льввська політехніка". — Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002. — № 452 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. — С. 163–167.

Endorsement

Review