Підвищення ефективності вібраційної обробки деталей

Date
2006-01-31
Authors
Калмиков, М. О.
Корнєєв, С. В.
Мєлконов, Г. Л.
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”
Abstract
Запропоновано метод підвищення продуктивності обробки деталей у вібрувальних U-подібних контейнерах без підвищення енергоємності верстата введенням в процес обробки додаткового інструменту, розташованого по контуру робочої частини контейнера у вигляді його облицювання.
In the article is offered the method of increase of productivity of treatment of details in the vibrating containers of U-vivid form without the increase of power-hungryness of machine-tool, by introduction of the additional instrument located contoured working part of container as its revetment to the process of treatment.
Keywords
Citation
Калмиков М. О. Підвищення ефективності вібраційної обробки деталей / М. О. Калмиков, С. В. Корнєєв, Г. Л. Мєлконов // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 40. — С. 139–144.