Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати дослідження зразків колон зі змішаним армуванням високоміцною напруженою і звичайною арматурою із м’якої сталі. Нерівномірний обтиск бетону позацентрово стиснених зразків колон підвищив їх тріщиностійкість більш ніж у два рази, а ненапружена арматура краще розподіляє тріщини після їх появи. The results of the research of concrete columns combined reinforced by high strength prestressed and non-prestressed mild steel reinforcement are presented. Non-uniform prestressing of concrete in the eccentrically loaded columns more than twice heighten the cracking resistance of columns. At the same time non-prestressed reinforcement better spreads the blow up cracks.

Шпак М. М. Тріщиностійкість позацентрово стиснених залізобетонних елементів із несиметричним змішаним армуванням / М. М. Шпак // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 600 : Теорія і практика будівництва. – С. 334–338. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review