Торговельний баланс і зайнятість: проблеми країн євразії

Thumbnail Image

Розглянуто проблему міри залежності стану платіжного балансу від рівня зайнятості в країні. Ця оцінка рівня зайнятості в країнах Євразії, технологічного стану реального сектора економіки та торговельного балансу. Проаналізовано значення і місце України в Євразійському інтеграційному утворенні, сформульовані перспективи внутріматерикової трудоміграції. Examined problem of measure of dependence of the state of balance of payments from the level of employment in a country. The estimation of level of employment is given in the countries of Euroasia, technological state of the real sector of economy and balance of trade. A role is analysed and place Ukraine in Euroasia integration education, the prospects of inter region are formulated labour migration.

Гоголь Г. П. Торговельний баланс і зайнятість: проблеми країн Євразії / Г. П. Гоголь, Ю. П. Гуменюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 635 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 239–245. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review