Політична наука як покликання vs політична наука як ідеологія: до постановки питання про мотивацію (видатних) політологів

No Thumbnail Available

Date

2011

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

Видавництво Львівської політехніки

Abstract

Ця робота присвячена одній з найбільш заплутаних і замовчуваних проблем сучасного політологічного дискурсу проблемі – мотивації вибору політичної науки як професії. Розглядаються імплікації та упущення двох найпоширеніших контекстів у яких переважно й відбувається обговорення питань, пов’язаних із чинниками, що спонукають студентів (і не тільки їх) як поле докладання своїх здібностей обирати політичну науку. Також обґрунтовується необхідність побудови більш контекстно чутливого підходу до вивчення проблеми мотивації (видатних) політологів.

Description

Keywords

політична наука, покликання, політичні погляди, мотивація, видатні політологи

Citation

Осін В. Політична наука як покликання vs політична наука як ідеологія: до постановки питання про мотивацію (видатних) політологів / Вадим Осін // Гуманітарні та соціальні науки : матеріали IIІ Міжнародної конференції молодих вчених HSS-2011, 24–26 листопада 2011 року, Львів, Україна / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 192–195. – (3-й Міжнародний молодіжний фестиваль науки "Litteris et Artibus"). – Бібліографія: 18 назв.