Товарно-асортиментна політика підприємств на міжнародних ринках

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено основні концепції та науково обгрунтовано методи товарно-асортиментної політики підприємства на міжнародних ринках. Коротко обговорено основні характеристики та шляхи розвитку такої політики. Запропоновано нову ідею створення міжнародного центру інформаційного обміну з метою розвитку товарно-асортиментної політики підприємства. The basic concepts and sophisticated methods of corporate product-assort- ment policy for international market are noted in this article. The number of major features and common steps of development of this policy are briefly discussed. The new idea to found the international information interchange center for development of corporate product-assortment policy has been proposed.

Балик У. О. Товарно-асортиментна політика підприємств на міжнародних ринках / У. О. Балик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 384 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 81–84.

Endorsement

Review