Форми фінансування витрат корпорації

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Охарактеризовано існуючі форми фінансування витрат, проаналізовано погляди багатьох авторів на цю проблему. Розкрито сутність різноманітних форм фінансування поточних та капітальних витрат корпорації. Запропоновано методичні положення щодо залучення фінансових ресурсів для фінансування поточних витрат підприємства на засадах взаємної співпраці працівників корпорації, власників та банківської структури. There are in the article existing forms of the expenses financing are characterized, the views of different authors of this problem are analyzed. The essence of the different forms of the current and capital expenses financing are exposed. Methodical development for enlisting by the financing resources for the current expenses financing basis of the reciprocal cooperation between personnel, owners and banks it is offered.

Дідик А. М. Форми фінансування витрат корпорації / А. М. Дідик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 575 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 65–70. – Бібліографія: 11 назв.