Популяризація LMS Moodle

Видавництво Львівської політехніки

Дана стаття розглядає сучасну ситуацію з потенційним полем застосування системи управління навчанням Moodle, а також аналізує шляхи популяризації цього засобу здійснення педагогічної діяльності. Тhis article provides the image of Moodle LMS perspective usage at the base of current situation, and analyses the ways it could be popularized as a mean of teaching activities.

система управління навчанням, Мудл, популяризація, переваги, learning management system, Moodle, popularization, advantages

Бєлкіна О. Популяризація LMS Moodle / О. Бєлкіна // Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі : матеріали науково-практичної конференції, 18–19 лютого 2010 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2010. – С. 66–69. – Бібліографія: 5 назв.