Розглянуто суть проблем, пов'язаних з реалізацією інноваційних стратегій машинобудівними підприємствами, запропоновано методику їх оцінювання та шляхи подолання. Considered the essence of problems related to the implementation of innovative strategies for machine-building enterprises, proposed methodical of appraisal and ways their solve.

Загородній А. Г. Проблеми реалізації інноваційних стратегій машинобудівними підприємствами та шляхи їх вирішення / А. Г. Загородній, В. М. Чубай // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 657 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 498–503. – Бібліографія: 10 назв.