Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати досліджень просочення бетону розплавом сірки після попереднього вакуумування зразків. Встановлено вплив величини попереднього вакуумування й тривалості просочення на міцність бетоносіркополімерів різного складу. The article presents the test results of the saturation of concrete with liquid sulphur after a preliminary vacuuming of samples. The results indicated the influence of preliminary vacuuming and duration of the saturation on the strength of the concrete of different compositions.

Мовчан М. І. Вплив попереднього вакуумування виробів на міцність бетону, просоченого розплавом сірки / М. І. Мовчан // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 600 : Теорія і практика будівництва. – С. 241–244. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review