Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто проблему синтезу фазових законів розподілу. Подано спосіб синтезу фазових законів розподілу, який має вищий ступінь загальності порівняно із відомими способами. Наведено приклад синтезу конкретного фазового закону розподілу. This paper phase-type distribution synthesis problem is devoted. In comparison with familiar synthesis technique, this represented technique a greater level of generality is hold. The example of certain phase-type distribution synthesis is represented.

Лозинський О. Спосіб синтезу законів розподілу для побудови математичних моделей надійності на основі розширення простору станів / Орест Лозинський, Сергій Щербовських // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 508 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 250–256. – Бібліографія: 13 назв.