Об'єкти бюджетування в організації: сутність та умови вибору

Thumbnail Image

Розглянуто сутність та визначено сукупність об’єктів бюджетування, охарактеризовано умови та чинники вибору конкретних об’єктів бюджетування (операції, центри відповідальності, види бізнесу, прoекти та програми) на підприємствах. Уточнено трактування поняття “центр відповідальності”, запропоновано класифікацію та охарактеризовано різні види центрів відповідальності. There in the article the the essence of budgeting is considered and the set of objects of the budgeting is determined, the conditions and factors of a choice of concrete objects of the budgeting (operation, centres of the responsibility, kinds of business, projects and programs) at the enterprises are characterized. The definition of concept “the centre of the responsibility” is specified, the classification and the different kinds of the centres of the responsibility are characterized.

Мельник О. Г. Об'єкти бюджетування в організації: сутність та умови вибору / О. Г. Мельник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 507 : Проблеми економіки та управління. – С. 131–137. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review