Методика експериментальних досліджень плит, підсилених при сформованому НДС

Наведено методику виконання експериментальних досліджень підсилених залізобетонних плит при сформованому напружено-деформованому стані. Розглядається підсилення методом одностороннього нарощування як в стисненій, так і розтягненій зонах.The technique of execution of experimental researches of the strengthened ferro-concrete plates is presented at the condition generated tensely-deformations state. Strengthening by a method of unilateral escalating as in the compressed and stretched zones is considered.

підсилення, залізобетонні плитт, напружено-деформований стан, strengthened, ferro-concrete plates, tensely-deformations state

Кріпак В. Д. Методика експериментальних досліджень плит, підсилених при сформованому НДС / В. Д. Кріпак, В. С. Жупаненко, Т. М. Рудий // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 664 : Теорія і практика будівництва. – С. 65–70. – Бібліографія: 6 назв.