2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядаються методи побудови моделі інформаційної інфраструктури комп'ютерних мереж, загрози інформаційній безпеці, які виникають внаслідок неавторизованого аналізу інформаційної інфраструктури. Наведено методи захисту від неавторизованих спроб побудови моделі інформаційної інфраструктури.
Describes some methods of computer network information infrastructure modeling, information (data) security’ threat over unauthorized network investigate, protection against unauthorized network investigate and modeling methods.

Тарасов Д. О. Моделювання інформаційної інфраструктури комп'ютерних мереж та інформаційна безпека / Д. О. Тарасов // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 464 : Інформаційні системи та мережі. — С. 302–311.