2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто варіанти математичного моделювання процесів забезпечення якості та надійності радіоелектронної апаратури і сумарних виробничих витрат, які ґрунтуються на статистично-імовірнісних підходах до локального і сумарного оцінювання ефективності всіх стадій виробництва.
The cases of mathematical modeling of radioelectronic devices quality and reliability insurance as well as total production costs which are based on probability approaches to local and general efficacy estimation on every production stages are described.

Забезпечення якості та надійності радіоелектронних пристроїв шляхом комплексної оптимізації процесів виробництва / Л. А. Недоступ, М. Д. Кіселичник, Ю. Я. Бобало, О. В. Лазько // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 534 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 124–130. — (Математичне моделювання та комп’ютерні технології).