Розглянуто процес мотивування управлінських працівників, перелічено фактори, які негативно впливають на даний процес та вказані організаційні дії, пов’язані з усуненням цих факторів; запропоновано процес визначення організаційних напрямків мотивування працівників вітчизняних підприємств. The process to motivations management workman are considered, the factors, which negative influence upon this process are enumerated, organizing actions, which connected with removing data factor are specified, process determinations of the organizing directions workman domestic enterprise are offered.

Процик І. С. Організаційні аспекти мотивування управлінських працівників на вітчизняних підприємствах / І. С. Процик , Х. С. Передало // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 484 : Проблеми економіки та управління. – С. 355–360. – Бібліографія: 6 назв.